Beste klanten en ondernemers,
Inmiddels ben ik alweer bijna één jaar onderweg! In 2019, na het behalen van mijn diploma aan de IVA Driebergen, ben ik per 1 augustus direct aan de slag gegaan bij ons familiebedrijf EDW Autolease. Mijn opleiding heeft in het teken gestaan van verschillende facetten in de autobranche en ondernemen en sluit dus goed aan op het werk dat wij dagelijks doen.
De corona crisis is heel ingrijpend voor een groot deel van de ondernemers, dat is wel duidelijk. Gelukkig gaat het weer de goede kant op en dat merken wij duidelijk aan het aantal financieringsaanvragen.
Financieren in andere tijden
Wij kunnen het niet vaak genoeg benadrukken, maar als er investeringsbehoefte is op het gebied van auto’s, bedrijfswagens of machines, financier deze dan!
Waarom? Een auto of machine is een prima onderpand en dus makkelijk en goedkoop te financieren. Daarbij houd je geld in de zaak en dat is op dit moment het belangrijkst. Zorgen dat je liquide blijft.
Wij zien momenteel ook nieuwe klanten die gewend waren te kopen uit eigen middelen en nu liquide willen blijven.
Blijf liquide en financier je bedrijfsmiddelen!
Door onze persoonlijke werkwijze denken wij graag met de klant mee, hierin voorzien wij de ondernemer van goed advies en een passende financiering!
Maurits de Waal | Zakelijke Adviseur EDW Autolease Zuid-West
www.edwautolease.nl/adviseur/maurits-de-waal/